Назва мерапрыемства.
Форма правядзення
|
Месца правядзення
Час правядзення
|
Удзельнікі
|
Адказны
|
Работа школьнай бібліятэкі
|
Прэзентацыя “ А.Барто”
|
10.50
|
1-4класы
|
Бань В.І.
|
Фізкультурна-аздараўленчыя, спартыўна-масавыя мерапрыемствы
|
Дзень здароўя
|
Спарт.зала
10.50
|
5-7 класы
|
Паўловіч В.І.
|
Экскурсіі
|
Ф/Г “Навіцкіх”
|
10.00
|
7,9 класы
|
Верас Л.І.,
Яраховіч М.Р.
|
Агульнашкольныя мерапрыемствы
|
Распаўсюджванне буклетаў “ Курэнню-не!”
|
09.55
|
5-8 класы
|
Паўловіч В.І.
|
Работа з дзіцячымі маладзёжнымі грамадскімі аб’яднаннямі
|
|
|
|
|
Класныя мерапрыемствы
|
Спартландыя “ Хуткія!, Смелыя! Дужыя!”
|
Каб .№ 121
09.00
|
3 клас
|
Гаргун В.В.
|
Свая гульня “ Харчаванне і здароўе”
|
Каб .№ 201
09.00
|
6 клас
|
Вячорка Т.А.
|
Гадзіна зносін “ Бады-што гэта?”
|
Каб .№ 224
11.45
|
10 клас
|
Паўловіч В.А.
|
Работа кіраўніка па ваенна-патрыятычным выхаванні
|
Адчыненны мікрафон “ Ваенныя прафесіі”
|
Каб.№223
12.40
|
10-11 класы
|
Бань В.А.
|
Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў
|
Як дапамагчы дзецям зрабіць дамашнее заданне
|
Каб.№ 201
11.45
|
Бацькі вучняў
6 кл
|
Вячорка Т.А.
|
Мерапрыемствы настаўнікаў-прадметнікаў
|
Працоўнае навучанне па праграме прафесійнай падрыхтоўкі рабочых(служачых)
|
Каб.№108
09.00
|
10 клас
|
Настаўнік
Бань В.А.
|
Працоўнае навучанне па праграме прафесійнай падрыхтоўкі рабочых(служачых)
|
Каб.№110
09.00
|
10 клас
|
Настаўнік
Кісель Г.С.
|
Работа педагога сацыяльнага
|
Урок-лекцыя “ Азбука захворванняў”
|
Каб .225
11.45
|
1-4 класы
|
Ёвіч В.А.
|
Факультатыўныя заняткі
|
Падарожжа па геаграфічнай карце
|
Каб. №217
09.00
|
6 клас
|
Настаўнік Яраховіч М.Р.
|
Зяленыя школы
|
Каб. №201
09.55
|
6 клас
|
Настаўнік Вячорка Т.А.
|
От значения к написанию
|
Каб. № 224
09.55
|
8 клас
|
Настаўнік
Некрашэвіч А.А
|
Гісторыя Беларусі ў іменах і падзеях
|
Каб. № 210
09.55
|
11 клас
|
Настаўнік
Вячорка А.Ц.
|
Алгебра вучыць разважаць
|
Каб. №226
09.55
|
9 клас
|
Настаўнік
Паўловіч Н.І.
|
Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы
|
Каб. №225
10.50
|
10 клас
|
Настаўнік
Паўловіч В.А.
|
Удзел ў раённых мерапрыемствах
|
|
|
|
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах
|
“ Юны спартсмен “
|
Спарт.зала
09.55-10.40
|
3-4 класы
|
Педагог Верас Л.І.
|
“Асновы тэатральнай дзейнасці”
|
Каб.№123
09.55 – 10.40
|
1-4 класы
|
Педагог Ёвіч В.А.
|
“ Залатыя ручкі”
|
Каб.№123
11.45-12.30
|
3-7 класы
|
Педагог
Паўловіч В.І.
|